Informācija par Pilsētas svētku tirgu!

Tirgus uzsaukums

Tirgus nolikums pieejams šeit

Pilsētas svētku tirgus anketa – reģistrācija šobrīd ir pārtraukta, visas tirdzniecības vietas ir aizpildītas

Valmieras novada amatniekiem papildus informācija – tel. 26514633 (Iveta Blūma)

Tirgotāji aicināti pieteikties dalībai pilsētas svētkos

Valmieras pilsētas svētku laikā, 24.jūlijā, notiks amatnieku un mājražotāju tirgus. Tirgotāji aicināti pieteikties, elektroniski aizpildot pieteikuma anketu, kas pieejama Valmieras muzeja mājaslapā.

Valmieras 738.dzimšanas dienas tirgus norisināsies pilsētas rātslaukumā un laukumā pie Hanzas sienas, tālāk vijoties pa  Lāčplēša, Tērbatas un Raiņa ielu.

Aicināti pieteikties amatnieki un mājražotāji, piedāvājot stādus, koka un māla darinājumus, rotas, dažādus gardumus, tekstilizstrādājums un dažādas mājsaimniecībā noderīgas lietas.

Plašāka informācija par amatnieku un mājražotāju tirgu pieejama, sazinoties ar Valmiera muzeja lietvedības sekretāri Ilzi Mežapuķi, zvanot pa tālruni 64224770 vai rakstot [email protected]. Nolikums “Par ielu tirdzniecību ikgadējos Valmieras pilsētas svētkos” skatāms Valmieras mājaslapā, sadaļā “Pašvaldība”, “Dokumenti”.

Amatnieku un mājražotāju tirgus galvenais mērķis ir popularizēt latviešu tautas seno amatu prasmes, sekmēt mājamatniecības un lietišķās mākslas attīstību, mājražotāju aktivitāti, popularizēt tautas materiālo, estētisko un ekoloģisko vērtību, kā arī saglabāt un pilnveidot tirgus tradīcijas, sekmējot ekonomisko aktivitāti reģionā.

Tirgus tiks rīkots, ievērojot valstī noteikto Covid-19 izplatīšanās mazināšanai.

No 23. līdz 25.jūlijam Valmiera atzīmēs 738.dzimšanas dienu “Valmiera: Tava svētku pietura”, aicinot piestāt dažādās vietās, lai satiktos ar muzikāliem, izzinošiem, jautriem, darbīgiem, neparastiem, sportiskiem un dzīvespriecīgiem piedzīvojumiem.

Informāciju sagatavoja:

Zane Bulmeistare

Valmieras pilsētas pašvaldības

Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniece

Mob. tālr.:26443410