Pieejamība

Valmieras muzejs ir atvērts ikvienam un turpina pilnveidot pieejamu vidi. Šajā sadaļā apkopota noderīga informācija, plānojot muzeja apmeklējumu.

simbols

Valmieras muzeja ēkas ir daļēji pieejamas cilvēkiem ar kustību ierobežojumiem. Valmieras muzeja teritorijā ar ratiņkrēslu ir iespējams iekļūt ekspozīcijā “de Woldemer”, Izstāžu namā, Maršnera namā, muzeja iekšpagalmā un Garšaugu dārzā, kas atrodas Pilskalna ielā 2. Muzeja ēkās ir pieejami lifti: ekspozīcijā “de Woldemer” un Izstāžu namā ir pieejami lifti, kas nodrošina piekļuvi arī 2. stāvam; Maršnera namā ir pieejams lifts, kas nodrošina piekļuvi cokolstāvam un lasītavai 2. stāvā. Ekspozīcijā “de Woldemer” un Izstāžu namā pieejamas labierīcības cilvēkiem ar kustību ierobežojumiem.

simbols

Valmieras muzeju drīkst apmeklēt ar servisa suni. 

simbols

Ekspozīcijas “de Woldemer” saturs ir daļēji pielāgots cilvēkiem ar redzes traucējumiem.

simbols

Valmieras muzeja ēkas ir daļēji pieejamas ar bērnu ratiņiem. Valmieras muzeja teritorijā ar bērnu ratiņiem iespējams iekļūt ekspozīcijā “de Woldemer”, Izstāžu namā, Maršnera namā, muzeja iekšpagalmā un Garšaugu dārzā, kas atrodas Pilskalna ielā 2. Muzeja ēkās ir pieejami lifti: ekspozīcijā “de Woldemer” un Izstāžu namā ir pieejami lifti, kas nodrošina piekļuvi arī 2. stāvam; Maršnera namā ir pieejams lifts, kas nodrošina piekļuvi cokolstāvam un lasītavai 2. stāvā. Ekspozīcijas “de Woldemer” labierīcībās ir pieejama bērnu pārtinamā virsma.

simbols

Valmieras muzeja ēku kompleksa teritorijā nav atsevišķa viesu automašīnu stāvlaukuma. Ērtākai piekļūšanai ir atļauts ar automašīnu iebraukt muzeja kompleksa teritorijā, lai izlaistu un uzņemtu pasažierus. Automašīnas iespējams novietot pilsētas bezmaksas autostāvvietās.

Ikona

Valmieras muzeja ēku kompleksa teritorijā atrodas velosipēdu novietnes.

Valmieras muzeja ekspozīcijā “de Woldemer” un Izstāžu namā ir pieejami apmeklētājiem paredzēti krēsli un soli.

Mājas lapa šobrīd atrodas pārveides stadijā, dažas sadaļas tiek papildinātas

X
Scroll to Top