Radošās rakstīšanas darbnīca “Stāsti Anetes kioskā” ar Rūtu Briedi / 27.07.

Aicinām pieteikties radošās rakstīšanas darbnīcai bērniem “Stāsti Anetes kioskā”* ar mākslinieci Rūtu Briedi.

Darbnīcas norises laiks: sestdien, 2024. gada 27. jūlijā, plkst. 12.00 un plkst. 16.00 Valmieras muzejā.

Mērķauditorija: sākumskolas vecuma bērni.

Dalība: bez maksas.

Lai rosinātu bērnus lasīt un attīstīt savu radošo domāšanu, papildinot Valmieras muzeja Maršnera namā visas vasaras garumā skatāmo izstādi “Anetes kiosks”, Valmieras muzejā norisināsies radošās darbnīcas bērniem kopā ar māksliniecēm Aneti Meleci un Rūtu Briedi.

Izstāde “Anetes kiosks” ir Latvijas laikmetīgās ilustrācijas mākslinieces Anetes Meleces izstāde bērniem, kas pirmizrādi piedzīvoja pērn, Siguldas bērnu un jauniešu literatūras festivālā. Nu tā ir atceļojusi uz Valmieru un jaunā veidolā visu vasaru priecēs pašus mazākos valmieriešus un pilsētas viesus. Izstādē aplūkojami Anetes Meleces oriģināldarbi, kā arī iespējams skatīt un lasīt viņas sarakstītās un ilustrētās grāmatas, neparastā veidā satikt grāmatu tēlus un radoši izpausties dažādās aktivitātēs. Tāpat izstādē skatāma starptautiski godalgotā animācijas filma “Kiosks”.

* Tikai ar iepriekšēju pieteikšanos. Vietu skaits ierobežots.

! Pasākuma laikā var tikt filmēts un fotografēts. Video un foto materiāli var tikt izmantoti pasākuma organizatora publicitātes materiālos.

PIETEIKUMA ANKETA uz darbnīcu plkst. 12.00

PIETEIKUMA ANKETA uz darbnīcu plkst. 16.00

 

Atbalstītāji:

Darbnīcu norisi finansiāli atbalsta VKKF mērķprogramma “Latviešu vēsturisko zemju attīstības programma” un Vidzemes plānošanas reģions.

logo         logo   logo

 

InstagramYoutube

Mājas lapa šobrīd atrodas pārveides stadijā, dažas sadaļas tiek papildinātas

X
Scroll to Top