• Latviešu valoda
  • Eesti
  • Valmieras muzejs pārtrauc savu publisko darbību līdz 2020. gada 14. aprīlim
    Informējam, ka saistībā ar valdības izsludināto ārkārtas situāciju valstī Valmieras muzejs pārtrauc savu publisko darbību līdz 2020. gada 14. aprīlim.

Kultūras, izglītības, izklaides un sporta iestāžu slēgšana ir daļa no drošības pasākumiem, reaģējot uz Pasaules veselības organizācijas 2020. gada 11. marta paziņojumu, ka Covid-19 ir sasniegusi pandēmijas apmērus. Sociālā distancēšanās tiek veicināta ar mērķi iespējami efektīvi ierobežot vīrusa izplatīšanos.

Valmieras muzejs aicina ikvienu sekot līdzi jaunākajai informācijai saistībā ar Covid-19 izplatību un nepieciešamajiem soļiem sabiedriskās un individuālās drošības nodrošināšanai.

Muzejs turpina nodrošināt pētniecisko un konsultatīvo pakalpojumu sniegšanu. Pirms apmeklējuma aicinām apmeklētājus sazināties elektroniski:

• mob.t. 26514633, 64223620;
    • e-pasts: muzejs@valmiera.lv
    • Krājuma nodaļa: 6420735
    • Vēstures nodaļa: 64207636
    • Izstāžu un pasākumu nodaļa: 64207638