Orientēšanās un izziņas spēle “Robeža – Kārliena. Pārgaujai – 100”

Orientēšanās un izziņas spēle "Robeža - Kārliena. Pārgaujai – 100"

15. maijā, kad 60 Latvijas muzeji piedalās Muzeju nakts aktivitātēs, mēs piedāvājam orientēšanās un izziņas spēli  pilsētvidē “Robeža – Kārliena. Pārgaujai – 100”, kurā var piedalīties ikviens. Dažādās vietās Pārgaujā ir izvietoti jautājumi QR kodu formātā, solot gan labu izkustēšanos, gan jaunu stāstu par Pārgauju un Kārlienu uzzināšanu. Jautājumu atrašanās vietas pieejamas kartē, kas apskatāma zemāk. Izvēlieties Jums piemērotāko laiku spēles veikšanai, arī jautājumu atbildēšanas secība ir Jūsu ziņā. Orientēšanās spēle ar ērtu piekļuvi QR kodiem patiks gan velo mīļiem, gan garo pastaigu cienītājiem. Spēles maršrutu var veikt arī vairāku dienu garumā, sadalot posmos. Dalībniekiem ir nepieciešama viedierīce ar ieinstalētu lietotni Qreteerings (pieejama bez maksas App store un Google play). Lietošanas pamācību skatiet zemāk.

Spēlē iespējams piedalīties līdz 18. maijam. Dalība spēlē ir bez maksas.

Jāpiemin, ka dalībniekiem (izvēloties pēc nejaušības principa) būs iespēja tikt arī pie pārsteiguma balvām. 🙂

Vēlam izbaudīt muzeju mēnesi – maiju ar jauniem piedzīvojumiem, emocijām un sauli.

Paldies visiem, kas piedalījās!

Pēc nejaušības principa izvēlējāmies trīs spēles dalībniekus, kuri saņems balvas. Balvu saņēmēju tel.nr.: 294123**, 294997**, 278156**. Ar šiem dalībniekiem sazināsimies personīgi.