Rožu stādu izstāde (15.-17. jūlijs)

Valmieras muzeja Garšaugu dārzā 15., 16. un 17. jūlijā skatāma Rožu stādu izstāde. Sadarbībā ar stādaudzētavu „7rozes” aicinām baudīt rožu burvību krāsās un smaržās. Būs iespēja apskatīt gan zināmās un iemīļotās rožu šķirnes, gan iepazīt jaunas un līdz šim neredzētas.

Stādaudzētava “7rozes” ir ģimenes uzņēmums, kurā saimnieko Murīsu ģimene. Uzņēmumā audzē rozes, klemātus, dažādus vīteņaugus – vīnogas, citronliānas, aktinīdijas, sausseržus, hortenzijas, kamšus, vistērijas. Nelielos daudzumos arī krūmmellenes, ēdamos sausseržus ungodžī.
Stādaudzētava atrodas Valmierā, tās skaistākajā daļā, netālu no Gaujas stāvajiem krastiem. Savā dārzā ģimene cenšas iestādīt visus jaunumus, lai zinātu, vai skarbais Ziemeļvidzemes klimats tiem ir piemērots. Apmeklētājiem netiek liegta iespēja dārzu arī apskatīt. Stādi tiek audzēti konteineros, un tos var iegādāties no aprīļa līdz oktobrim.

Savā daudzveidībā rozes ir nepārspējamas, tāpēc dārzam un raksturam atbilstošu šķirni izvēlēties nereti ir ļoti grūti. 16. jūlijā plkst. 11.00 būs iespēja satikt stādaudzētavas “7rozes” saimniekus, pieredzējušus rožu audzētājus, un saņemt padomus par rožu stādīšanu un kopšanu, iegādāties stādus gan varēs tikai pie saimniekiem stādaudzētavā: Austrumu ielā 8a, Valmierā.

Saimnieku vārdiem novēlam: „Lai mūsu augu skaistums vairo Jūsu prieku un izdaiļo mūsu Latviju!”

 

Aicinām un tiekamies!

InstagramYoutube

Mājas lapa šobrīd atrodas pārveides stadijā, dažas sadaļas tiek papildinātas

X
Scroll to Top