Esam atvērti!

Valmieras muzeja darbība

Saistībā ar valdības izsludināto ārkārtējo situāciju valstī  no 2020. gada 3. decembra līdz 2021. gada 11. janvārim Valmieras muzejs ir atvērts, nodrošinot sekojošu apmeklētāju apkalpošanas kārtību:

  • var notikt tikai individuāli apmeklējumi, izņemot vienas mājsaimniecības locekļiem;
  • nenotiek muzejpedagoģiskie un citi pasākumi;
  • muzeja lasītava apkalpo tikai elektroniskos pieprasījumus e-pasts: [email protected] un nodrošina informāciju zvanot pa tālruni 64207636;
  • informācija par muzeja krājumu tiek nodrošināta rakstot e-pasts: [email protected] vai tel.64207635;
  • metodiskā un konsultatīvā darbība tiek nodrošināta elektroniski, e-pasta adrese: [email protected];

Muzejā tiek nodrošināta apmeklētāju vienvirziena plūsma, un telpās atrodas ne vairāk kā 50% no kopējā iespējamā cilvēku skaita, ko pieļauj apmeklētājiem pieejamā telpu platība un infrastruktūra. Vienam apmeklētājam ir paredzēti vismaz 15 m² no publiski pieejamās telpas.

Muzejs aicina sekojot līdzi darbinieku ieteikumiem un izvietotajām norādēm, ierobežojot un regulējot apmeklētāju skaitu un plūsmu.

Klātienes izglītojošā darba pārtraukšana un plānoto pasākumu atcelšana minētajā periodā ir daļa no drošības pasākumiem, saistībā ar Covid-19 izraisīto situāciju valstī. Aicinām apmeklētājus sekot līdzi aktuālajai informācijai muzeja mājas lapā, kā arī iepazīties ar muzeja virtuālajiem piedāvājumiem Valmieras muzeja mājas lapā un sociālo tīklu profilos.

InstagramYoutube

Mājas lapa šobrīd atrodas pārveides stadijā, dažas sadaļas tiek papildinātas

X
Scroll to Top