Annas Heinrihsones izstādes “MANS MIERS IR BEIGTS” atklāšana (05.04.19. pl.16.30)

  1. aprīlī plkst. 15.00 “Soļi pilsētā ar Annu Heinrihsoni”

Tikšanās Valmieras Drāmas teātrī ar topošās izrādes “Hamlets” kostīmu mākslinieci Annu Heinrihsoni par radošā darba procesu, mākslinieka uzdevumiem izrādes tapšanā. Iespēja laimēt ielūgumu uz jauno izrādi. (bez maksas)

  1. aprīlī plkst. 16.30 Helēnas Heinrihsones gleznu izstādes DIENASGRĀMATA un Annas Heinrihsones izstādes MANS MIERS IR BEIGTS atklāšana, tikšanās ar māksliniecēm.

 

“MANS MIERS IR BEIGTS” Anna Heinrihsone, zīmējumi, telpiski objekti

Kāds ir patiess pārdzīvojums, ko es izjūtu kā savu magnētisko pievilkšanas punktu? Pielūgsmes objekts, apslēpts, intīms, citiem nesvarīgs. Spēka vietas auglis, pie kā domas atgriežas kā pie reliģiska avota. Gar jūru ripinās sakņu murskulis. Saknes kustība ir steidzīga, saraustīta, saprātīga. Es to neuztveru kā zīmi, es to sajūtu aiz sevis turpinājumā, kā elpu pakausī. Paņemu rokās un mani pārņem absolūts prieks, pilnīga apziņa par to, ka viss ir pareizi, ka tā tam ir jābūt, ka nav cita ceļa un vēl neskaitāmas atbildes uz jautājumiem, kurus nepagūstu uzdot, jo tie jau ir aizmirsušies.

Saknes ir neparasti veidojumi. Tās ir kā gals un sākums vienlaicīgi. Esmu tām pateicīga par daudziem laimīgiem apskaidrības mirkļiem, pielīdzinu to zināmai pielūgsmei.

Izstādes apskatāmas Valmieras muzeja Izstāžu namā no 5. aprīļa – 11. maijam

InstagramYoutube

Mājas lapa šobrīd atrodas pārveides stadijā, dažas sadaļas tiek papildinātas

X
Scroll to Top