Iedvesmas stāstu pēcpusdiena (iz)STĀSTI – improvizācija profesijā

Inovāciju pēcpusdiena

Pirmdien, 20.februārī, Valmieras muzeja Izstāžu zāles 1.stāvā (Bruņinieku iela 3, Valmiera) norisināsies iedvesmas stāstu vakars (iz)STĀSTI- improvizācijā profesijā. Pasākums norisinās Vidzemes Inovāciju nedēļas ietvaros.

Uz neformālo tikšanos ar četriem dažādiem jomu speciālistiem tiek aicināti Valmieras novada jaunieši. Profesionāļi dalīsies ar saviem pieredzes stāstiem, uzsverot improvizācijas nozīmi darba vidē. Pasākumā piedalīsies – SIA “ZAAO” valdes priekšsēdētājs Gints Kukainis, SIA ZAB “Atlācis un Partneri” zvērināts advokāts Edgars Atlācis, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) brigāžu atbalsta centra Valmiera neatliekamajā medicīnā sertificēta ārsta palīdze Estere Šlendaka. un Grupas „Colt” soliste, dziedātāja, dziesmu un tekstu autore Elīna Krastiņa.

Pasākumu kopā saturēs un dialogu vadīs Valmieras drāmas teātra aktieris Artis Jančevskis.

Iedvesmas stāstu pēcpusdienas pamatā ir jauniešu tikšanās ar dažādu nozaru, profesiju, pārstāvjiem, kuri dalās ar savu profesionālo un “improvizācijas” pieredzi ieņemamajā amatā. Katrs stāstītājs veltīs 15 minūtes pieredzes stāstam par situācijām, kad “viss nenotiek kā pēc plāna”. Iedrošinās, iedvesmos un pastāstīs, kur strādā, kāds ir viņa ikdienas darbs un kāpēc improvizācijai ir vai nav vietas šajā profesijā. Vai advokāts tiesas zālē, vai liela uzņēmuma vadītājs var atļauties būt radošs? Vai ir iespējas un vēlme pārkāpt šķietami stingri reglamentētās robežas?

Pēc katra stāsta tiks atvēlēts laiks jauniešu jautājumiem. Ja temats auditorijai ir īpaši aktuāls, var izvērsties diskusija.

Pasākumu kopā saturēs un dialogu vadīs Valmieras Drāmas teātra aktieris Artis Jančevskis. Kura vadībā improvizēsim, un izspēlēsim kādu teātra sporta spēli.

Pēc katra stāsta tiek atvēlēts laiks jauniešu jautājumiem. Ja temats auditorijai ir īpaši aktuāls, var izvērsties diskusija.

 

Šis viss pasākums ir plānots jauniešiem neformālā veidā. Būs arī gardas uzkodas.

Mērķauditorija:

  • Vispārizglītojošu skolu 9.–12. klašu skolēni.
  • Profesionālo mācību iestāžu audzēkņi un studenti.

LAI PIEDALĪTOS PASĀKUMĀ, LŪDZAM IEPRIEKŠ REĢISTRĒTIES: https://ej.uz/izstasti2023

InstagramYoutube

Mājas lapa šobrīd atrodas pārveides stadijā, dažas sadaļas tiek papildinātas

X
Scroll to Top