Starptautiskā konference “Jauno vēsturnieku zinātniskie lasījumi VIII”

Zinātniskā konference

2022. gada 24.-25. novembrī Valmieras muzejā norisināsies starptautiskā konference “Jauno vēsturnieku zinātniskie lasījumi VIII”, kuru rīko LU Latvijas vēstures institūts un Valmieras muzejs, sadarbībā ar Vitauta Dižā Universitāti Kauņā, Lietuvas Vēstures institūtu un Tartu universitātes Vēstures un arheoloģijas institūtu. Divu dienu garumā konferencē piedalīsies teju 40 dalībnieki, jaunie vēsturnieki no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, kuru pētniecības tēmas ir saistītas ar vēsturi visplašākajos kontekstos sākot no aizvēstures līdz pat 21. gadsimta vēsturei.

Tāpat programmā plānota arī Rakstu krājuma “Jauno vēsturnieku zinātniskie lasījumi: starpdisciplināri pētījumi Latvijas vēsturē VII (2021)” atvēršana.

Ar konferences programmu var iepazīties šeit: Konferences programma 2022

📌Informējam, ka konferences pirmās dienas 2.darba grupai būs iespējams sekot līdzi attālināti ZOOM platformā.
📌25.novembrī konference norisināsies attālināti.
☝️Saites ZOOM platformai iespējams iegūt, rakstot uz [email protected].