Valmieras un novadu mākslinieku darbu izstāde “Bez robežām” (līdz 20.07.19.)

29. jūnijā plkst. 14.00 Valmieras muzeja Izstāžu namā tiks atklāta Valmieras un novadu mākslinieku darbu izstāde “Bez robežām”. Šogad Valmieras muzejs atzīmē 60 gadu jubileju, kam veltītas vairākas izstādes un pasākumi – arī šī. Izstādē piedalās Andris Vārpa, Anita Jansone Zirnīte, Aivars Benužs, Antra Galzone, Jānis Galzons, Biruta Jansone, Jānis Roberts Jansons, Dace Blūma, Daina Leite, Ieva Lapiņa Strazdīte, Ilze Ērgle Vanaga, Inese Andersone, Iveta Gudeta, Kristīne Zemļicka Brālēna, Līga Jaunzeme, Silvija Melnūdre, Laila Strada, Līga Mergina, Oskars Rozenblats, Aigars Lapiņš. Izstāde ir apliecinājums tam, ka ikviens mākslinieks, kurš dzīvo, strādā, ir valmierietis, nes pasaulē pilsētas un novadu (Mazsalacas, Rūjienas) vārdu, mums nozīmīgs. Dalībnieku vidū arī mākslinieki, kuri jau kādu laiku vairs nedzīvo Valmieras pusē, bet devuši savu ieguldījumu mākslas nozares attīstībā mūsu novados.

Bez robežām – māksla ir brīva, individuāla pasaules uztvere, ko caur sevi katrs mākslinieks jūt atšķirīgi… bez robežām krāsās, formās, stilos, materiālos…

Ar ko dzīvo, strādā katrs mākslinieks varēsiet skatīt izstādē līdz 20. jūlijam.