Konkurss “Valmieras muzejam-60”

Turpinot konkursu par godu Valmieras muzeja jubilejai, šoreiz jautājums ir saistīts ar izstādi “Baltā galdauta svētki”. Zināms, ka Valmierā 20. gadsimta 30. gados, tāpat kā citviet Latvijā, izšūšanu mācīja vispārizglītojošajās un specializētajās skolās. Populāri bija arī dažādi bezmaksas mācību kursi jebkura vecuma rokdarbu darinātājiem. Tādus rīkoja arī Valmieras 3. pamatskolas telpās Aleksandra ielā 11. Kā šo ielu sauc šodien?

Atbildes gaidīsim līdz 18. maijam, rakstot uz [email protected]

Paldies visiem, kas iesūtīja atbildes uz konkursa iepriekšējo jautājumu. Pareizā atbilde: reģions Vācijā, kura vārdā nosaukts pulksteņu veids, ir: Švarcvalde.

Pareizās atbildes apkoposim gada garumā. Decembrī uzvarētājus, kuri būs iesūtījuši visvairāk pareizo atbilžu, aicināsim uz muzeju balvu saņemšanai.