Jauno vēsturnieku zinātniskie lasījumi II / 2016

Vāks

Izdevumā “Jauno vēsturnieku zinātniskie lasījumi II” iekļauti 10 referāti, kas tika nolasīti 2016. gada 3. novembrī Valmierā, Valmieras muzeja un Latvijas Universitātes Latvijas vēstures institūta rīkotās konferences “Jauno vēsturnieku zinātniskie lasījumi” ietvaros.

Visi raksti ir anonīmi recenzēti. Recenzenti: nozares speciālisti no Latvijas Universitātes Latvijas vēstures institūta, Vēstures un filozofijas fakultātes, Rīgas Stradiņa universitātes.

Krājumu izdod Valmieras pilsētas pašvaldības Valmieras muzejs sadarbībā ar Latvijas Universitātes Latvijas vēstures institūtu.

Krājuma sastādītāji: Viktorija Bebre un Alberts Rokpelnis

Zinātniskā redkolēģija: Dr. hist. Viktorija Bebre (atbildīgā redaktore), Dr. hist. Ilze Boldāne-Zeļenkova, Dr. hist. Rūdolfs Brūzis, Dr. hist. Ilgvars Butulis, Dr. hist. Anita Čerpinska, Dr. hist. Eva Eihmane, Dr. hist. Edvīns Evarts, Dr. hist. Gatis Krūmiņš, Dr. hist. Tālis Pumpuriņš

Izdots: 2017

PDF formātā pieejams šeit: Rakstu krājums II