Iveta Bluma – direktor, tel.: 64224770, e-mail: iveta.bluma@valmiera.lv

Guna Medne – näituste ja ürituste osakonna juhataja, direktori asetäitja majandamise küsimustes, tel.: 64207638, :guna.medne@valmiera.lv

Indra Vilistere – fondide osakonna juhataja tel.: 64207635, indra.vilistere@valmiera.lv

Ingrida Zirina – ajaloo osakonna juhataja, tel.: 64207636, ingrida.zirina@valmiera.lv

Liene Rokpelne – teadur, tel.:64207637, liene.rokpelne@valmiera.lv

Alberts Rokpelnis – teadur, tel.:64207637, alberts.rokpelnis@valmiera.lv